про фонд
Ми віримо, що вагітність в Україні має стати історією успіху
Чому ми боремося за здоров'я майбутніх мам та їхніх немовлят?
Благодійний фонд "280 днів" працює заради зменшення кількості ускладнень вагітностей в Україні

Пріоритетні напрямки
ПІДВИЩЕННЯ ОБІЗНАНОСТІ
Широке інформування населення на теми планування вагітності і попередження її ускладнень. Здоров'я матері і дитини має стати пріоритетом державної політики.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ УСКЛАДНЕНЬ
Кількість ускладнень вагітностей, котрі можна попередити, зменшується, а майбутні батьки достатньо проінформовані про можливі ускладнення та дії у разі їх виникнення.
ПІДСИЛЕННЯ СПРОМОЖНОСТІ
Медичні працівники відчувають підтримку, вони кваліфіковані та мають все необхідне обладнання для надання допомоги відповідно до найвищих стандартів.
ПОЛІТИКИ І ПРОЦЕДУРИ
Уряди, органи, що виділяють фінансування, та особи, що визначають політику, достатньо поінформовані, щоб приймати рішення, засновані на фактах.

Наші цінності
ЗДОРОВ'Я - НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ
Ми ставимо на перше місце життя, здоров'я та безпеку вагітних жінок та їхніх немовлят. Ми розуміємо, що здоров'я дитини багато у чому залежить від характеру протікання вагітності, і будуємо нашу діяльність із думкою про найкращий можливий старт у житті для кожного.
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
Реальні зміни потребують професійного підходу. У медичних питаннях ми керуємося принципами доказової медицини, в роботі команди використовуємо роками напрацьовані навички із різних сфер діяльності та кращу світову практику.
ВЗАЄМОПОВАГА ТА ЛЮДЯНІСТЬ
Ми віримо, що співпереживання, турботливе та поважливе ставлення одне до одного, як у команді, так і у комунікації з партнерами та бенефіціарами, визнання людського благополуччя цінністю - це запорука успіху нашої діяльності.
ПОСЛІДОВНІСТЬ ТА СИСТЕМНІСТЬ
Ми віримо у стратегію маленьких кроків, завдяки яким відбуваються великі зміни. У роботі Фонду ми прагнемо безперервності проєктів та їхнього логічного розвитку й масштабування.
ВІДКРИТІСТЬ ДО ДІАЛОГУ
Лише завдяки партнерським зусиллям із урахуванням різних точок зору можливо досягти нашої спільної мети - мінімізації ускладнень вагітності. Ми вітаємо будь-який внесок у нашу справу та завжди відкриті до співробітництва із волонтерами та партнерами.

АМБІТНІСТЬ
Ми віримо у те, що зміни на краще є реальними у разі докладання максимуму зусиль. Ми готові і можемо робити усе від нас залежне задля того, щоб вагітність ставала історією успіху для українських родин.
Станьте нашим партнером у боротьбі за здоров'я майбутніх мам і немовлят!
Made on
Tilda