попередження ускладнень
Знати свої хронічні хвороби та вчасно розпізнати симптоми раптових ускладнень під час вагітності необхідно кожній жінці та її партнеру
Що робити, коли щось пішло не за планом?
Знати свої хронічні хвороби та їх потенційний вплив на вагітність та вміти вчасно розпізнати симптоми раптових ускладнень під час вагітності необхідно кожній жінці та її партнеру.

Хороша новина полягає в тому, що більшість вагітностей протікають без перешкод. Але низка факторів, як-то стан здоров'я майбутніх батьків, їхні звички, вплив середовища, стресових ситуацій тощо можуть призвести до негативних наслідків. Певні проблеми можна виявити на ранніх стадіях та оперативно на них реагувати; інші - взагалі попередити.

Наша мета - вивчення причин та характеру найбільш розповсюджених ускладнень вагітності в Україні, які можна попередити, та зменшення їхньої кількості і наслідків. Ми прямуємо до мети шляхом проведення ефективної просвітницької діяльності про можливі ускладнення під час вагітності, дії вагітної у разі виникнення ускладнень, популяризацію регулярних медоглядів і відповідального планування вагітності.

Враховуючи, що вагітність може бути психоемоційним випробуванням для жінки та родини, а стрес під час вагітності може призвести до загрозливих ситуацій, ми відстоюємо ідею ставлення до перинатального психічного здоров'я з боку медиків і майбутніх батьків з тією ж уважністю, як і до фізичного здоров'я, і надаємо психологічну підтримку майбутнім мамам.
Останні новини
Made on
Tilda