Армен Кургінян
Співзасновник Фонду
Завдяки досвіду Армена у міжнародних промислових та роздрібних бізнес-проектах, наразі Фонд набуває стратегічного погляду на вирішення проблем у галузі попередження ускладнень вагітності.

"Сьогодні галузь благодійності, окрім рушійної сили етичних цінностей, повинна застосовувати сучасні послідовні підходи у формуванні як операційної політики, так і власних інституційних засад. Саме це демонструють референтні глобальні міжнародні Фонди (Tommy's, March of Dimes, Panda, EFCNI), деякі з яких вже більше 40-50 років доводять, що громадські об'єднання стають потужними структурними змінотворцями на "полі" медичних та соціальних проектів, та кидають виклики ефективності державним застарілим бюрократичним "монстрам".

Задача Благодійного фонду "280 днів" – стати потужною та системною інституцією, яка адвокатує культуру превентивної медицини та запобігання ускладненням. Послідовний та сфокусований підхід до вирішення проблем, які обумовлені соціальними звичками або лімітом спроможностей медиків та медичних закладів, має той самий інструментарій, як і будь-яка бізнес-задача. Його ціль - простими та ефективними засобами попередити виникнення незворотних наслідків, які стосуються кожного".
Made on
Tilda