Алеся Азарова
Засновниця, директорка
Алеся має 17-річний досвід в комунікаціях і зв'язках з громадськістю. Керувала PR відділами як у бізнес структурах, так і в державному та некомерційному секторах. Закінчила Києво-Могилянську Академію, магістр політології. Навчалася комунікаціям у Duke University, North Carolina.

На створення Фонду Алесю надихнув власний досвід складної вагітності та передчасних пологів на 29 тижні.

"Коли я готувалася до вагітності і народження дитини, то навіть подумати не могла, що цей період може стати таким складним випробуванням для всієї нашої родини. Після народження сина і його успішного виходжування я почала вивчати причини ускладнень вагітності, передчасного народження малюків та перинатальної смертності. І з'ясувала, що багато з цих трагічних ситуацій можна попередити.

Саме тому я заснувала фонд з головною метою - діяти превентивно, попереджати можливі ускладнення ще на етапі планування вагітності, або ж зменшувати їхню кількість під час очікування на малюка.

Разом з командою ми прагнемо зробити все можливе, щоб для кожної сім'ї в Україні досвід вагітності став дійсно найщасливішим періодом у житті, а немовлята отримали найкращий старт у житті!"

Made on
Tilda