Звіт про діяльність БФ "280 днів" за І півріччя 2021
Раді презентувати звіт діяльності Благодійного фонду "280 днів" за перше півріччя 2021 року! Не дивлячись на коронавірусні обмеження, і особливо весняний локдаун, ми разом з вами маємо результати, якими можемо пишатися. Безмежно вдячні всім благодійникам, адже цей звіт був би неможливим без вашої підтримки.
Протягом першої половини 2021 року ми разом:
Запустили онлайн-радіо для майбутніх і молодих батьків
Ми розробили концептуально новий формат медіа для майбутніх і молодих батьків - онлайн-радіо "280 днів". Це безпечний простір з виключно корисною інформацією від кваліфікованих експертів, приємною музикою та лише гарними новинами.
Пишаємося тим, що проєкт та його потенціал високо оцінили у Zagoriy Foundation, і наш фонд отримав грант на розвиток і просування радіо.
До вересня 2021 року радіо працює у тестовому режимі. Ми формуємо контент, залучаємо експертів і вже незабаром будемо раді презентувати радіо повноцінно.

Протидіяли ускладненням вагітності та підсилювали спроможність лікарів
Ми придбали ще два фетальних монітори для КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" у межах постійного проекту #серцястук. Київський обласний перинатальний центр працює зі складними випадками вагітності, і таке обладнання є надзвичайно необхідним для попередження ускладнень, що виникають під час вагітності і пологів. Придбання фетальних моніторів стало можливим завдяки внескам благодійників під час збору, ініційованого Оленою Ведерніковою Yelena Vedernikova та Алесею Азаровою Alesia Azarova, мамами передчасно народжених синів, задля того, щоб малюки мали шанс на найкращий старт у житті.
Піклувалися про психоемоційний стан вагітних жінок
Наш фонд вже вдруге став глобальним партнером Всесвітнього дня ментального здоров'я матерів, мета якого - винести на порядок денний питання важливості психоемоційного стану вагітних і матерів. З вашою підтримкою ми висвітлювали заходи до цього дня онлайн та у ЗМІ, переклали інформаційні матеріали стосовно психоемоційного стану вагітних задля розповсюдження серед україномовного населення в світі, підготували статті про самодопомогу під час емоційних складнощів.

Ми презентували результати дослідження психологічної підтримки вагітних в Україні. Хочемо подякувати більше ніж 100 молодим мамам за те, що поділилися власним досвідом вагітності та взяли участь у дослідженні. Його проведення допомогло нам виявити найбільш актуальні проблеми в сфері піклування про психоемоційний стан вагітних, окреслити вектори діяльності в цій галузі на майбутнє та отримати дані, котрими можна оперувати у боротьбі за права майбутніх мам.
Повернули гарний настрій майбутнім мамам і малюкам
У межах нашого постійно діючого проєкту #повернімосвятомамі повернули гарний настрій вагітним жінкам, які провели травневі свята і День матері у стаціонарах через ускладнення вагітності. Ми подарували святкові пакунки зі словами підтримки від інших мам, що були у схожій ситуації під час вагітності, майже 80 пацієнткам КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" і Пологовий #1 м. Києва. Окрема подяка адміністрації цих установ за співпрацю, а також щира вдячність партнерам, що долучилися до наповнення пакунків: пекарні Bakehouse, виробникам подарункових свічок Sonata Candles та Candlebox, Сінево / Синэво / Synevo медична лабораторія, кондитерській майстерні Sweets by lili.
Розвивали Фонд
Хочемо поділитися деякими новинами стосовно внутрішнього розвитку фонду "280 днів", адже ці зміни дозволять нам ще ефективніше протидіяти ускладненням вагітності в Україні.

  • Ми сформували стратегічний план на найближчі 2 роки і виокремили основні напрямки діяльності.
  • Наша команда суттєво зросла! Ми вдячні всім волонтерам, котрі роблять свій внесок у розбудову фонду і, відповідно, покращення досвіду вагітності в Україні. Зустрічайте нашу команду за посиланням.
  • Ми активно навчалися, щоб удосконалювати свої навички в благодійний сфері та управлінні проєктами. Члени команди фонду пройшли тренінги з організаційного розвитку, лідерства, комунікації благодійних проєктів (участь у тренінгах була безкоштовною за результатами конкурсного відбору).
  • Розвинули важливі партнерства, якими пишаємося. Ми віримо, що лише командні зусилля призводять до суттєвих змін на краще. Тож ми вдячні нашим партнерам з Благодійний фонд "КОЛО", ГО Психологи без кордонів, платформі KIND Challenge за плідну сумісну роботу.
Загалом за І півріччя 2021 року ви допомогли майбутнім мамам і малюкам на 318 850 гривень!

Дякуємо вам за допомогу і разом впевнено крокуємо у друге півріччя 2021-го. Найкраще завжди попереду!
12 липня/ 2021
Made on
Tilda