Звіт фонду за 49 днів війни
13.04.2022
Пройшло 49 днів війни. Благодійний фонд "280 днів" продовжує свою боротьбу – боротьбу проти ускладнень вагітності і їхніх наслідків, боротьбу за здоров'я і благополуччя українських мам і малюків.
Сьогодні ми звітуємо про те, що було зроблено за цей період завдяки нашим благодійникам, співробітникам, партнерам та волонтерам.
Загалом за чей час для допомоги майбутнім мамам та малюкам ми залучили 4 648 586 грн!

Ми закупили та доставили обладнання, необхідне пологовим будинкам в умовах, що так радикально змінилися:

Завдяки благодійникам, ми оперативно закупили медикаменти та засоби гігієни для пацієнтів медичних установ та для громад:
  • Луцьк: для Волинського обласного перинатального центру на суму 7219 грн.
  • Чернівці: на суму 43953 грн для Чернівецького перинатального центру та КНП Міський клінічний пологовий будинок #2 міста Чернівці.
  • Херсон: на суму 11 000 грн для відділення передчасно народжених дітей Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні.
Щиро дякуємо волонтерам на місцях за оперативну закупівлю та доставку!

У неспокійні для Київської області дні наші волонтери постачали в ДУ "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології" та Київський обласний перинатальний центр продукти харчування, антисептики, товари загального вжитку.

Ми також координували доставку і розподіл закордонної гуманітарної допомоги до медичних установ, громад та партнерських благодійних фондів:
  • Ніжинський міський пологовий будинок та громада м. Чернігів отримали 3 палети підгузків різних розмірів: від найменших до найбільших;
  • Фонд Ridni, місією якого є подолання сирітства, отримав 2 палети памперсів для переселенців - мам з дітьми, що прибувають до м.Львова, а також для вагітних жінок в пологових будинках;
  • СОС Дитячі Містечка Україна отримали 7 палет підгузків для дітей-сиріт і сімей, що опинились у складних обставинах;
  • Всеукраїнське об'єднання осіб з інвалідністю Група Активної Реабілітації отримали для своєї громади 2 палети памперсів від наших благодійників з Бельгії.
  • Для громади м.Харків та м.Красноград ми відправили засоби гігієни, товари для немовлят, суміші та їжу від наших волонтерів з Ізраїлю та партнерів із Добрий Брат. Благодійний Фонд.
  • Київський обласний перинатальний центр - білизну для породіль і вагітних, медикаменти від благодійників з Литви, а також комплекти "Першої допомоги при пологах" (протектори для матраців, пелюшки, прокладки, компреси тощо) від партнерів з Нідерландів.
Разом з благодійною платформою KIND Challenge ми ініціювали збір коштів по запиту Київського обласного перинатального центру на закупівлю зігріваючих матраців для передчасно народжених дітей. В умовах пологів та виходжування у бомбосховищах вони життєво необхідні. На даний момент зібрано 15 460 з необхідних 19 200 євро.

Онлайн-радіо "280 днів" продовжує працювати! Ми додали випуски, що будуть корисним для майбутніх батьків у часи війни. Давайте будемо на одній хвилі разом https://280days.org/radio

Ми продовжуємо надавати адресну психологічну допомогу: наші консультантки-психологи безкоштовно консультують вагітних за запитом. Просимо звертатися, якщо вам необхідна підтримка https://bit.ly/3O0Zmjb.

Допомогали адресно вагітним і новонародженим у скрутному становищі. Пріоритетом фонду залишається допомога майбутнім батькам шляхом підтримки пологових будинків та забезпечення їх необхідним обладнанням та медикаментами. Проте у теперішніх катастрофічних обставинах ми намагаємося надавати адресну підтримку родинам, які її потребують. Хочемо наголосити: ми не завжди маємо ресурси для обробки індивідуальних запитів, проте робимо усе від нас залежне. За звітній період допомогу від БФ "280 днів" отримали близька 10 родин, яким ми та наші волонтери надали вітаміни та медикаменти для вагітних, засоби догляду за немовлятами, памперси, дитячі суміші.

Дякуємо всім благодійникам, партнерам, лікарям та волонтерам за те, що ви робите для майбутнього України - вагітних жінок і немовлят. Ваша допомога безцінна.

Разом наближаємо перемогу України!

Made on
Tilda