Знайомтесь: Історія родини Насті
09.06.2022
Історія Насті – це евакуація на 9-му місяці вагітності з рідного Слов'янську, Донецької області, у Київ, щоб народити у більш безпечному місці.
«У лютому, коли почалися військові дії, ми думали, що залишимося в Слов'янську і там народжуватимемо. Але ближче до квітня почастішали прильоти, і було страшно вже засинати. Я почала смикатися від усіх гучних вибухів, навіть якщо вони були далеко.

І ми вирішили, що тягнути і залишатися в Слов'янську більше не має сенсу. Вирішили їхати. По дорозі дізнались, що пологовий будинок у нашому місті перестав працювати. І зрозуміли – ми все зробили правильно», - написала нам Настя.

Але коли сім'я потрапила до Києва, перед нею постали інші питання, адже немовля потребує багато речей, яких у родини зовсім не було. І тоді Настя вирішила звернутись у благодійні організації.

«На наші прохання відгукнулись працівники благодійного фонду "280 днів", за що ми вам дуже вдячні! Ми отримали і речі для дитини, памперси та засоби гігієни. Все, що зараз нам так необхідно. Спасибі вам велике!"

Нещодавно Настя народила прекрасну донечку Кіру. Все, що ми передали, дуже знадобилось.

Продовжуйте підтримувати такі родини, як Настя і Кіра! Разом з вами ми піклуємось про життя кожного маленького українця та українки, які народжуються у цей світ
Made on
Tilda