Знайомтесь: Історія родини Дмитра
09.05.2022
У кожної сім'ї - своя історія під час війни. Але всіх їх об'єднує відсутність можливості підготуватись до пологів та придбати навіть базові речі для новонароджених.
Так, тато двох чудових хлопчиків-двійнят, Дмитро, звернувся до фонду із проханням підтримати родину підгузками та дитячим харчуванням. Він розповів, що раніше сім'я мала змогу купувати все самостійно, але через військову агресію росії проти України опинилась у скрутному становищі.

"Наша сім'я (мама, папа і два хлопці по 11 місяців - Антон і Рома) до війни мешкала в Бучанському районі Київської області. Як і багатьох українців, війна застала нас зненацька, і ми вимушені були вивезти дітей на захід України під обстрілами.

На щастя, ми маємо можливість забезпечити дітей житлом, але памперси і суміші - основна витратна частина бюджету на малюків... Завдяки вашій небайдужості, ми зможемо повністю забезпечити дітей необхідним на найближчій час і маємо надію, що незабаром повернемося до нормального життя",
- говорить Дмитро.

Дякуємо благодійникам фонду, нашому партнеру, Добрий Брат. Благодійний Фонд, а також волонтерці Юлії Козар, завдяки якій сім'я Дмитра отримала таку необхідну допомогу.

Зробіть внесок зараз, і допомагайте іншим українським родинам отримувати таку необхідну допомогу. Разом переможемо!
Made on
Tilda