Заявка для вагітних жінок на отримання гуманітарної допомоги під час війни: Сьома хвиля
03.08.2023
Вітаємо! Дякуємо, що звернулись до Благодійного фонду "280 днів", що опікується вагітними жінками.

Якщо ви вагітна та потребуєте гуманітарної допомоги в період війни, будь-ласка, ознайомтесь з умовами її надання:

  • термін вагітності від 32 тижня;
  • коротка історія про вас та чому ви потребуєте допомоги;
  • надання копій підтверджуючих документів: довідки про взяття на облік вагітної, копію паспорта або ID-картки, ідентифікаційного коду;
  • обов'язковий фотозвіт за результатами отримання посилки;
  • а також згода на публікацію цієї інформації на наших інформаційних ресурсах (веб сайті, соціальних мережах).
Якщо ви погоджуєтесь, будь ласка, заповніть заявку нижче. Зверніть увагу на те, що для опрацювання вашого запиту нам потрібно 2 тижні. Якщо ви підпадаєте під умови отримання допомоги та надали всі дані коректно, ви отримаєте підтвердження на вказану вами електронну пошту. В разі виникнення додаткових питань ми зв'яжемося з вами.

Пакунки ми надсилаємо Новою Поштою (у виняткових випадках - Укрпоштою). Ви отримаєте повідомлення про відправку по смс. Слідкуйте за сповіщеннями поштового оператора. Всі запити ми обробляємо в порядку черги, про відправку повідомляємо окремим листом та за допомогою смс. Бокси будемо надсилати до кінця серпня 2023 р.❗️

❗️ Якщо ви не вагітні або ваш термін менше, ніж 32 тижні, наполегливо просимо вас не заповнювати анкету. На жаль, ми не зможемо прийняти таку заявку, лише витратимо час: ви - на її заповнення, ми - на її обробку.
❗️ Якщо ви вже заповнювали заявку у попередній хвилі, просимо повторно не заповнювати. Адже ми надаємо допомогу одноразово та тільки вагітним!
❗️ Всі заявки приймаються виключно через цю форму. Будь ласка, не телефонуйте і не пишіть на пошту фонду для додаткових уточнень. Це лише збільшує навантаження на працівників фонду і не сприяє прискоренню процесу видачі допомоги.

Партнери 7-ї хвилі супербоксів для вагітних - фандрайзингова платформа Be Kind і фонд Urgent Action Fund. Пакунок включатиме в себе (орієнтовно): гігієнічні засоби, речі першої необхідності для жінки і для немовляти у пологовому будинку.

Фонд залишає за собою право в будь-який момент змінити форму надання адресної допомоги/зміст пакунку, про що ми обов'язково повідомимо на веб-сайті та у соціальних мережах.

Раді підтримати вас у найвідповідальніший період вашого життя!

Команда БФ "280 днів"
Made on
Tilda