Запрошуємо на Щедрий Забіг 2021 - найкрутішу благодійну подію цієї осені!
Агов, бігуни і не тільки! Запрошуємо вас на найкрутішу благодійну подію цієї осені - Щедрий Забіг 2021!
Цьогорічний забіг приурочений до всесвітнього руху Щедрий Вівторок. Неймовірні спортивні враження і благодійний досвід подарують організатори заходу, KIND Challenge і Zagoriy Foundation а також потужна сила представників 37 благодійних фондів і організацій! І Благодійний фонд "280 днів" - серед них!
27 та 28 листопада з будь-якої точки світу (!) ви можете долучитися до забігу, який цьогоріч пройде у незвичному форматі імерсивного театру. Це формат вуличної вистави, коли учасники забігу переживають певний інформаційний та естетичний досвід, окремий і особливий.

Просто зареєструйтеся, обравши серед списку фондів "280 днів", сплатіть внесок, отримайте QR-код з аудіосупроводом до обраної дистанції та вирушайте. На тих, хто приєднається до забігу в Києві, чекає спеціальний інтерактивний маршрут, а також стартове містечко з фотозоною, де можна отримати пакет учасника та медаль.

Вартість реєстрації:
  • 500 грн - до 31 жовтня
  • 800 грн - з 1 по 21 листопада
  • 1000 грн - з 22 листопада.
При реєстрації на забіг у вас автоматично створюється власна фандрейзингова кампанія, першою пожертвою на якій буде ваш реєстраційний внесок. Ми заохочуємо всіх спробувати себе в ролі фандрейзера та зібрати більше коштів для допомоги обраному фонду Бігуни, які нафандрейзять найбільше коштів, отримають незабутній досвід добрих справ та класні подарунки!

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/ЩедрийЗабіг2021

Дистанції:
  • коротка (2-3 км)
  • середня (5-6 км)
  • довга (10-12 км)
Обрану дистанцію можна пробігти, а можна пройти. Аудіогід під кожну з дистанцій буде мати свою довжину, що відповідає темпу повільного бігу чи швидкої ходьби.

Хто може взяти участь?

Бігти, йти або просто підтримати Щедрий забіг можна як особисто, так і командою або компанією, в якій ви працюєте. Якщо ви хочете взяти участь у Щедрому Забігові своєю командою чи компанією, пишіть нам на info@280days.org

Ми в БФ «280 днів» мріємо про те, щоб кожен новонароджений в Україні мав найкращий старт у житті, а кожна вагітна жінка - незабутній період вагітності і пологів. Саме тому ми заохочуємо вас взяти участь в Щедрому Забігові 2021 і допомогти нам зібрати кошти на станцію фетального моніторингу для перинатального центру. Завдяки їй можна вчасно попереджати ускладнення вагітності і рятувати немовлят!

Подаруємо найкращий старт у житті немовлятам разом!
25 жовтня/ 2021
Made on
Tilda