В'язані речі для малюків з острову Ґе́рнсі: людяність і допомога без кордонів
17.01.2023
Сьогодні хочемо поділитися з вами чарівною і затишною історією про людяність і допомогу без кордонів!
В Англійському каналі біля берегів Нормандії розташований острів Ґе́рнсі. Чесно кажучи, ми небагато знаємо про нього, але одне нам відомо напевно - там живуть добрі і небайдужі люди. Такі, як пані Ліліта Крузе (Lilita Kruze).

Саме вона заснувала на острові благодійну ініціативу Stand with Ukraine, Newborn baby hats, в межах якої мешканці Ґернсі, які захоплюються в'язанням, безкоштовно створюють милі в'язані речі… для українських немовлят. Малесенькі шалики, коврочки, сорочки, навіть іграшки - все для того, аби підтримати українок, які стають мамами в ці лихі часи.

Пані Крузе вже надіслала в Україну тисячі і тисячі чудових теплих речей ручної роботи для наших найменших співгромадян. Цю допомогу приймають пологові будинки в різних містах України, а пошта Ґернсі надсилає її безкоштовно.

Ми були надзвичайно зворушені, коли пані Ліліта звернулася до нашого фонду з пропозицією надати речі для родин вагітних жінок, якими опікуємся ми. Раді повідомити, що перша партія речей вже подолала довгу дорогу з Ґернсі, і вже на початку лютого майбутні мами отримають теплі подаруночки в наших "супербоксах".

Дякуємо пані Крузе та всім мешканцям Ґернсі, які доєднуються до допомоги маленьким українцям! Такі ініціативи надихають безмежно та посилюють нашу віру у перемогу

Фото замку авторства Luke Le Prevost
Made on
Tilda