Відкрита реанімаційна система для новонароджених у Вижниці: щоб мами і немовлята не розлучались
29.09.2022
Що може бути гірше для матері, ніж бути розлученою зі своїм немовлям через його передчасне народження та необхідність виходжування? Або через те, що в лікарні не вистачає необхідного обладнання для порятунку, і дитину потрібно транспортувати в інший заклад?
Раніше такі випадки були рутинними у пологовому відділенні Вижницької лікарні інтенсивного лікування Чернівецької області. Медичний заклад знаходиться у гірському районі та з початку повномасштабного вторгненняприймає не лише мешканок Чернівецької області, а також велику кількість вимушених переселенок.

Через брак обладнання для виходжування новонароджених лікарі були вимушені розлучати їх з матерями та відправляти в інші міста, в тому числі, в Чернівці - за майже сотню кілометрів.

Та завдяки нашим з вами зусиллям ця ситуація змінилась на краще! В липні ми придбали та передали відкриту реанімаційну систему для новонароджених LULABAY WARMER від General Electric (США) вартістю 670 500 грн. Вона призначена для проведення первинної реанімації та обігріву новонароджених в умовах пологового залу.

Прилад створює стабільне терморегульоване оточення і забезпечує швидкий та зручний доступ до дитини в екстрених випадках за допомогою складних бічних панелей. При цьому зменшується тепловий та фізіологічний стрес дитини, а батьки мають можливість бути в контакті з дитиною.

Щиро дякуємо всім благодійникам, хто долучився до цього збору, а також донору, який зробив основний внесок і побажав залишитись анонімним. Тепер, завдяки вам, мами і немовлята не повинні розлучатися і можуть отримати всю необхідну допомогу прямо на місці.

Також висловлюємо велику подяку Зої Литвин та Ірині Никорак за інформаційний супровід проекту та допомогу в отриманні фінансування. Ваша допомога безцінна!

Долучайтесь до підтримки вагітних жінок прямо зараз: разом створимо найкращі умови для появи українських немовлят на світ.
Made on
Tilda