Весняні свята мають бути святковими! #повернімосвятомамі
За підтримки благодійників та партнерів ми провели черговий етап нашого постійного проєкту #повернімосвятомамі. Мета проєкту - повернути гарний настрій вагітним жінкам, які вимушені провести родинні свята у стаціонарах, та потурбуватися про емоційний стан вагітних жінок. Адже від цього залежить не тільки їхнє благополуччя як майбутньої мами, але й здоров'я малюка.
Напередодні Травневих і Великодніх свят, а також до Дня матері, ми вітали пацієнток КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" та Київського міського пологового будинку #1 Пологовий #1. Вагітні отримали святковий пакунок із подарунками від наших партнерів, а також листи зі словами підтримки від інших матерів, котрі були у схожій ситуації протягом вагітності.

Ми були щасливі знову бачити посмішки на обличчях мам. Дякуємо вам, наші благодійники і партнери, адже саме завдяки вам святковий настрій повернувся до вагітних!

Близько 80 жінок отримали пакунки від партнерів:
  • Великодню випічку від Bakehouse
Впевнені, що разом нам вдалося повернути гарний настрій майбутнім мамам, а з ними - і їхнім малюкам.

#повернімосвятомамі — проєкт, що функціонує постійно, тож якщо ваша компанія захоче приєднатися та підтримати вагітних, напишіть нам за адресою info@280days.org
12 травня/ 2021
Made on
Tilda