Тендер на закупівлю медичного обладнання для КНП «Пологовий
будинок» Чернігівської міської ради
21.11.2022
Благодійний фонд "280 днів" оголошує тендер на закупівлю медичного обладнання для Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради.
Тендер оголошується в рамках грантової угоди CSDR-EU4DIALOGUE-GA-2022-28 за проєктом «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області»

Для: проєкту ПРООН 00131654 «ЄС за діалог: Сприяння трансформації конфліктів на Південному Кавказі та в республіці Молдова».

Дата оголошення тендеру: 21.11.2022

Благодійна організація «Благодійний фонд «280 днів» впроваджує проєкт закупівлі медичного обладнання для Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради в рамках підписаної грантової угоди із ПРООН по проєкту «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області».

Мета проєкту - покращення репродуктивної безпеки громадянок м. Чернігів та Чернігівської області шляхом забезпечення Чернігівського пологового будинку обладнанням для обслуговування зростаючої кількості пацієнтів.

Мета технічного завдання:
Метою цього завдання є розробка технічних вимог для постачальника медичного обладнання, що має забезпечити його закупівлю та поставку у встановлені строки і у відповідній якості, згідно кращої цінової пропозиції, а також провести навчання медичних працівників.

Перелік та кількість обладнання

1.1. Ультразвукова діагностична система преміум класу
ДК 021:2015 – 33110000-4 – «Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини», (деталізований код ДК 021:2015 – 33112000-8 – «Візуалізаційне обладнання з використанням ехографії, ультразвуку чи доплерографії» (код НК 024:2019 – 40761 – Загальноприйнята ультразвукова система візуалізації (Апарат УЗД з набором датчиків)
Кількість – 1 комплект.

1.2. Монітор пацієнта
ДК 021:2015:33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (Монітор пацієнта для моніторингу і контролю основних фізіологічних параметрів).
Кількість – 2 комплекти.

1.3. Монітор фетальний
ДК 021:2015:33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (Монітор фетальний для обстеження і моніторингу стану плода).
Кількість – 2 комплекти.

Детальні специфікації та вимоги
У таблицях за посиланням наведені медико-технічні вимоги до товарів.

Місце і дата поставки
14034, м. Чернігів, вул. 1-го Травня, 172, КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради, до 30.11.2022.

Етичні вимоги та вимоги до ділової поведінки
БО БФ «280 днів» дотримується принципів професійної етики при здійсненні закупівель, і обирає постачальників виключно на підставі ділових критеріїв, як то ціна та технічна пропозиція.

БО БФ «280 днів» не допускає шахрайства, змови заявників, фальсифікованих пропозицій/заявок, хабарництва, чи відкатів. Будь-яка фірма чи фізична особа, які порушують ці стандарти, будуть відсторонені від закупівель, їм будуть заблоковані можливості участі в подальших закупівлях, і про них може бути повідомлено ПРООН.

У складі пропозиції учаснику тендера необхідно надати:
  • Копії експлуатаційної документації: настанови з експлуатації, або інструкції, або технічного опису чи технічних умов, або ін. документів українською мовою, в якому міститься інформація про відповідність національним та/або міжнародним стандартам, медико – технічним вимогам до предмету закупівлі.
  • Лист на фірмовому бланку, відсканований з оригіналу, у довільний формі, в якому зазначити, що запропоноване медичне обладнання є новим і таким, що не було у використанні і за допомогою нього не проводились демонстраційні заходи, а також що гарантійний термін (строк) експлуатації запропонованого учасником обладнання становить не менше 24 місяців.
  • Учасник повинен підтвердити можливість поставки запропонованого ним обладнання, у кількості та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника. На підтвердження Учасник повинен надати файл, відсканований з оригіналу листа виробника (представництва, філії виробника – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), або представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником, яким підтверджується можливість поставки Учасником обладнання, яке є предметом закупівлі цих торгів, у кількості, та в терміни, визначені цією Документацією та пропозицією Учасника.
  • Обладнання, запропоноване Учасником, повинне бути внесено до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення та/або введено в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку. На підтвердження Учасник повинен завірену копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) медичного виробу за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту.
  • Проведення доставки, інcталяції, пуску обладнання та проведення інструктажу за рахунок Учасника. На підтвердження Учасник повинен надати файл відсканований з оригіналу Гарантійного листа у довільний формі в якому підтвердити проведення доставки, інcталяції, пуску обладнання та проведення інструктажу за рахунок Учасника.
  • Товар повинен передаватися в упаковці, яка відповідає характеру товару, забезпечує цілісність товару, збереження його якості під час транспортування згідно з правилами перевезення відповідної категорії. Для підтвердження учасник надає гарантійний лист «Про дотримання умов зберігання та транспортування». При наявності браку упаковки, порушення цілісності товарів при поставці проводиться заміна якісним товаром протягом п'яти днів.
  • Учасник повинен гарантувати, що у разі виявлення неякісного товару – він зобов'язаний замінити це обладнання, при цьому всі витрати, пов'язані із заміною неналежної якості.
  • Учасник повинен надати гарантійний лист про те, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам (державним стандартам, технічним умовам тощо), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

Документи, що є підтвердженням необхідних технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, повинні бути надані учасником в електронному вигляді у форматі *PDF (скановані або оцифровані) та містити розбірливі зображення на електрону адресу yulia.ridchenko@280days.org до 14:00 24 листопада 2022 р. Контактна особа: Юлія Рідченко, +380979657069.
Made on
Tilda