Тендер на закупівлю медичного обладнання для КНП «Пологовий
будинок» Чернігівської міської ради
10.05.2023
Благодійний фонд "280 днів" оголошує тендер на закупівлю медичного обладнання для Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради.
Тендер оголошується в рамках грантової угоди CSDR-EU4DIALOGUE-GA-2022-28 за проєктом «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області»

Для: проєкту ПРООН 00131654 «ЄС за діалог: Сприяння трансформації конфліктів на Південному Кавказі та в республіці Молдова».

Дата оголошення тендеру: 10.05.2023

Благодійна організація «Благодійний фонд «280 днів» впроваджує проєкт закупівлі медичного обладнання для Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради в рамках підписаної грантової угоди із ПРООН по проєкту «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області».

Мета проєкту - покращення репродуктивної безпеки громадянок м. Чернігів та Чернігівської області шляхом забезпечення Чернігівського пологового будинку обладнанням для обслуговування зростаючої кількості пацієнтів.

Мета технічного завдання:
Метою цього завдання є розробка технічних вимог для постачальника медичного обладнання, що має забезпечити його закупівлю та поставку у встановлені строки і у відповідній якості, згідно кращої цінової пропозиції, а також провести навчання медичних працівників.

Перелік та кількість обладнання

1.1. Монітор фетальний
ДК 021:2015:33190000-8: «Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні» (Монітор фетальний для обстеження і моніторингу стану плода). Кількість – 5 комплектів.

Детальні специфікації та вимоги
В документі за посиланням наведені загальні вимоги до Учасників, вимоги до документації, а також медико-технічні вимоги до товарів.

Місце і дата поставки
вул. 1-го Травня, 172, 14034, м. Чернігів, КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради, до 31.05.2023.

Етичні вимоги та вимоги до ділової поведінки
БО БФ «280 днів» дотримується принципів професійної етики при здійсненні закупівель, і обирає постачальників виключно на підставі ділових критеріїв, як то ціна та технічна пропозиція.

БО БФ «280 днів» не допускає шахрайства, змови заявників, фальсифікованих пропозицій/заявок, хабарництва, чи відкатів. Будь-яка фірма чи фізична особа, які порушують ці стандарти, будуть відсторонені від закупівель, їм будуть заблоковані можливості участі в подальших закупівлях, і про них може бути повідомлено ПРООН.

Документи, що є підтвердженням необхідних технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, повинні бути надані учасником в електронному вигляді у форматі *PDF (скановані або оцифровані) та містити розбірливі зображення на електрону адресу alyona.postryhan@280days.org до 12 травня 2023 р. включно. Контактна особа: Альона Постригань, +380 63 655 30 66
Made on
Tilda