Стратегічний план Фонду "280" днів на 2021-2022
Благодійний фонд "280 днів" працює заради зменшення кількості ускладнень вагітності в Україні. Нас хвилює, що турбота про здоров'я матерів і немовлят не стоїть на порядку денному в Україні, незважаючи на катастрофічне падіння рівня народжуванності. А вагітні жінки та новонароджені не розглядаються як вразлива категорія населення.
Для того, щоб змінити цю ситуацію, ми підготували Стратегічний план діяльності Фонду на 2021-2022 роки і окреслили такі пріоритетні напрямки своєї діяльності.
Підвищення обізнаності
Вагітність - не хвороба, але це точно стан, який потребує підвищеної уваги. Ми переконані, що широке інформування необхідне для розуміння важливості планування вагітності і попередження ускладнень. Ми також прагнемо зменшити стигму, пов'язану з питаннями вагітності, її перебігом та психічним станом майбутніх мам.

Попередження ускладнень
Знати свої хронічні хвороби та вчасно розпізнати симптоми раптових ускладнень під час вагітності необхідно кожній жінці та її партнеру. Наша мета - вивчення причин та характеру найбільш розповсюджених ускладнень вагітності в Україні, які можна попередити, та зменшення їхньої кількості і наслідків.

Підсилення спроможності
Ми прагнемо, щоб медичні працівники, які працюють із вагітними жінками, відчували підтримку, підвищували свою кваліфікацію та мали все необхідне для надання допомоги відповідно до найвищих стандартів. Ми допомагаємо медичним закладам, де спостерігаються і народжують вагітні, отримувати необхідне високоякісне обладнання.

Адвокація, політики і процедури
Ми співпрацюємо з юристами, громадськими організаціями та активістами задля вивчення, упорядкування та поширення об'єктивної інформації про ведення вагітності в Україні, а також розробляємо рекомендації стосовно покращення процедур на різних рівнях.
8 квітня / 2021
Made on
Tilda