Результати спільного проєкту із медичною групою кампаній ADONIS
08.12.2022
Ми раді відзвітувати про результати нашого спільного проєкту із Adonis - Медична група компаній.
Пологовий будинок ADONIS у с. Бузова Київської області одним із перших медичних закладів в Україні зазнав катастрофічних руйнувань внаслідок обстрілів російськими окупантами: в нього двічі поцілили з танку, ще й закидали мінами та снарядами. В той час у пологовому знаходилось близко 40 пацієнток: вагітних жінок та мам з новонародженими дітьми.

Через ці варварські дії вщент вигоріло 80% обладнання закладу. На щастя, завдяки вчасній евакуації, ніхто з пацієнтів та медичного персоналу не постраждав.

Для того, щоб допомогти лікарям якомога швидше подолати наслідки зруйнування російськими військами пологового будинку, ми придбали для закладу лапароскопічний інструмент для проведення хірургічних втручань в оперативній гінекології ватрістю 28 480 грн.

Зі свого боку, пологовий будинок ADONIS надав можливість 35 вагітним жінкам у м. Київ пройти безкоштовно діагностичне обстеження, яке включало трансвагінальне УЗД, загальний аналіз крові та загальний аналіз сечі.

Ми продовжуватимемо розвивати партнерство із Adonis - Медична група компаній та працювати на благо вагітних жінок і немовлят.

Приєднуйтесь!
https://280days.org.donate
Made on
Tilda