Програма адресної допомоги вагітним: Зростаємо разом!
19.10.2022
Хочемо поділитися з вами деякими результатами роботи нашого напрямку адресної допомоги вагітним у скруті.
Цю програму фонд запустив у квітні 2022 року як відповідь на нові виклики, які постали перед нашою країною та майбутніми мамами у ці непрості часи. З квітня до нас почали звертатися вагітні жінки, які через війну в країні опинилися у скрутному фінансовому становищі і не мали змоги придбати необхідні речі в пологовий та для першого часу після народження дитини.

Спочатку допомога, яку ми надавали у таких випадках, була точковою та нерегулярною. Але ми в Благодійний фонд "280 днів" віримо, що лише добре сплановані і послідовні дії можуть призвести до справді значущих результатів. Тому ми систематизували роботу, заручилися підтримкою найкращої у світі команди та почали регулярно надавати допомогу вагітним у скруті у форматі "супербоксів" - пакунків з 20-25 одиницями необхідних товарів для вагітних і малюків.

Ще наприкінці літа ми розраховували закривати хоча б 100 заявок на місяць, а тепер щомісяця надаємо допомогу більше ніж 400 майбутнім мамам! Адресну допомогу від фонду вже отримали більше 1500 родин. Хочемо подякувати усім вам за підтримку проєкта і віримо, що зможемо ще більше максимізувати допомогу в майбутньому!

Дуже сподіваємося, що даруємо промінь надії вагітним і робимо свій невеликий, але помітний внесок у покращення демографічної ситуації в країні.

Дякуємо Isar Ednannia за те, що наша команда має змогу працювати супер-ефективно в таких складних умовах, а саме за інституційний грант в рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу European Union in Ukraine.

#адресна_допомога_вагітним #ПрямуємоРазом #TeamEurope
#MovingForwardTogether #ISAREdnannia #БФ280днів #280days #280daysteam #адресна_допомога_вагітним
Made on
Tilda