Повернімо свято мамі: добрий проєкт Фонду "280 днів" до Щедрого Вівторка 2020
В цей складний рік добро потрібне, як ніколи!
1 грудня 2020 року наш Фонд приєднається до глобальної ініціативи #ЩедрийВівторок і закликає вас робити те ж саме, щоб об'єднати країну навколо добрих справ і довести, що українці — нація добродіїв.
Ми віримо, що кожна вагітність має стати найщасливішим періодом в житті жінки не лише на словах. Цього року в рамках Щедрого Вівторку ми ініціювали проєкт «Повернімо свято мамі!», щоб підтримати тих майбутніх мам, які через ускладнення вагітності залишаються на новорічні свята у лікарні замість того, щоб відмічати їх у теплому родинному колі.

Пропонуємо разом повернути свято мамі!

Наш фонд готує привітання вагітних жінок у лікарнях Києва та Київської області до новорічних свят. Святковий пакунок включатиме приємні та необхідні подарунки від небайдужих українців та наших партнерів, листи-привітання від мам, котрі мали схожий досвід та успішно впоралися із складною ситуацією, а також новорічні прикраси у відділення. Це дозволить майбутнім мамам відчути дух свята і нагадає, що вони не самотні.

Як приєднатися до проєкту та повернути святковий настрій вагітним у лікарнях?

  • Додайте подарунок до святкового пакунку! Зробіть благодійний внесок на будь-яку суму з приміткою "благодійна пожертва на ЩВ" у призначенні платежу на рахунок фонду "280 днів" http://www.280days.org/donate, і його буде використано на придбання актуальних для майбутніх мам подарунків.
  • Залучіть вашу компанію до участі у проєкті! Якщо ви працюєте у компанії, що виробляє або розповсюджує товари чи надає послуги, які необхідні майбутнім мамам (косметику, книги, одяг для вагітних тощо), запрошуємо вас стати партнером ініціативи! Напишіть нам на info@280days.org, і ми обговоримо варіанти співпраці.
  • Підтримайте проєкт інформаційно: розкажіть на сторінках у соціальних мережах, чому потрібно підтримувати майбутніх мам і робити добрі справи у #ЩедрийВівторок.
  • Запросіть ваших друзів, партнерів і колег долучитися до Свята добра!

Від вашої допомоги залежатиме, скільки жінок ми зможемо привітати!

Минулого року в Україні в проєктах Щедрого Вівторку взяли участь 123 000 осіб та зібрали 20 млн грн на добрі справи! Цього року разом ми зможемо створити ще більше добра.

Творіть добро разом із нами!
27 жовтня/ 2020
Made on
Tilda