Потужні генератори для трьох пологових будинків України
30.03.2023
Війна принесла в життя нас, українців, безліч неабияких випробувань, але ми з надією спостерігаємо, як нам вдається їх подолати. Тому що ми разом!
Безперебійна робота пологових будинків незалежно від обстрілів і блекаутів — передумова народження здорових малюків. Раді повідомити, що завдяки допомозі наших партнерів з благодійного фонду UAIM Humanitarian Fund одразу кілька медичних закладів отримали потужні генератори.

Тепер пацієнтки пологового відділення Кагарлицької багатопрофільної лікарні, Чернівецького обласного перинатального центру і Ніжинського міського пологового будинку захищені ще надійніше, а лікарі можуть спокійно виконувати свою роботу.

Також маємо чудову новину для вагітних, які подаватимуть заявки у наступних хвилях адресної допомоги. Завдяки партнерам ми отримали велику поставку підгузок для найменших українчиків, тож зустрічайте в супербоксах вже незабаром!

Хочемо подякувати, передусім, Королівству Саудівська Аравія, яке надало цю допомогу для нашої держави на суму 1 882 186 грн. Це стало можливим за співпраці Офісу Президента України, Фонду державного майна України і його очільника Рустем Умєров / Rustem Umerov та благодійного фонду UAIM Humanitarian Fund.

Разом - на сторожі нового життя в Україні!
Made on
Tilda