Бігайте і допомагайте немовлятам народжуватись здоровими!
Якщо ви (як і ми) почали 2021 рік з обіцянок займатися спортом і хочете додати трохи сенсу і мотивації своїм пробіжкам, то у нас є гарна новина!
Благодійний фонд "280 днів" разом із платформою KIND Challenge раді оголосити про партнерство та анонсувати першу благодійну бігову кампанію #серцястук .

KIND Challenge об'єднує добрих бігунів, які роблять свій біг більш змістовним, збираючи кошти на благодійність Ви можете зареєструватись на KIND Challenge у якості доброго бігуна і збирати кошти на підтримку нашого фонду, або ж підтримати нашу кампанію, зробивши благодійний переказ тут http://bit.ly/2Y9Vq6P

Разом із добрими бігунами та їхньою командою підтримки ми прагнемо зібрати 35 тисяч гривень на придбання фетального монітору для КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр". Фетальні монітори потрібні для контролю за станом малюка в утробі та вимірювання його серцебиття, що дозволяє вчасно помітити ускладнення, оперативно відреагувати та зберегти життя та здоров'я немовляти, а іноді - і матері.

Допомагайте вагітним жінкам і немовлятам: робіть благодійний внесок за посиланням http://bit.ly/2Y9Vq6P. І ми почуємо ще більше ударів маленьких сердець!

Ви також можете створити власну кампанію у підтримку фонду «280 днів» та збирати кошти, щоб привернути увагу до проблем ускладнень вагітності і можливостей їх попереджати. Як це зробити:
  • зареєструйтесь на сторінці https://kindchallenge.net/;
  • оберіть із переліку фондів Благодійний фонд «280 днів»;
  • визначте суму коштів, яку хочете зібрати для фонду;
  • хутчіше розкажіть про це вашим друзям і попросіть підтримати ваш челендж!
Всі зареєстровані користувачі отримають доступ про фандрейзингової програми з завданнями, підказками та вебінарами, що допоможе збирати кошти, навіть якщо раніше у вас не було досвіду фандрейзингу.

Ставайте нашим добрим бігуном або робіть благодійний внесок за посиланням http://bit.ly/2Y9Vq6P. І удари маленьких сердець звучатимуть голосно завдяки вашій допомозі!
27 січня / 2021
Made on
Tilda