Підтримаємо персонал Київського обласного перинатального центру разом!
28.04.2022
Сьогодні лікарі - співробітники КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" - зустрічають і рятують нові життя у надзвичайних умовах, докладаючи надзусиль. Разом з вами ми можемо підсилити їхні спроможності надавати своєчасну допомогу.
Так, з початку повномасштабної війни персонал Київського обласного перинатального центру фактично переїхав з власних домівок на роботу, і більше того, разом зі своїми родинами! Завдяки цьому КОПЦ має можливість надавати оперативну допомогу вагітним, породіллям та немовлятам, і не наражати співробітників та членів їхніх родин на небезпеку під час переміщень додому.

Але для комфортного перебування на робочому місці лікарям необхідно покращити умови. Не вистачає елементарної побутової техніки, котру ми разом з вами можемо придбати.

Медикам потрібні:
  • Микрохвильова пічка
  • Кавова машина
  • 2 спіральні індукційні плити
На облаштування такої "польової кухні" необхідно зібрати 20 000 грн. Зробіть благодійний внесок за посиланням https://280days-en.org/donate або за допомогою PayPal на info@280days.org і допоможіть нам підтримати тих, хто піклується про українських мам і немовлят.

Разом переможемо!
Made on
Tilda