Підтримаємо мам на їхньому фронті боротьби разом
08.05.2022
Сьогодні в Україні відзначається День матері. День, зазвичай наповнений світлом, любов'ю та радістю, зараз отримав нове значення...
В останні 2,5 місяці вагітні жінки та молоді матері змушені покинути все заради порятунку своїх дітей. Все, що вони готували до народження немовляти, залишилось десь там далеко. Дефіцит та відсутність доступу до найбазовіших речей для породіллі та новонародженого створює додатковий стрес і додає нових хвилювань.

Часто мами відчувають докори сумління: я погана, бо не встигла приготуватися до народження дитини і забезпечити її/його необхідним. Це вкрай посилює негативні настрої і може призвести до ускладнень вагітності, в тому числі і передчасних пологів.

Але вихід є. Разом з вами ми можемо підтримати мам на їхньому "фронті" - фронті боротьби за здоров'я дитини та моживості дати їй накращий можливий старт у житті.

Зробіть благодійний внесок, і ми придбаємо речі першої необхідності для вагітних жінок у пологових будинках. Вартість одного набору в середньому становить 1600 гривень.

Разом ми зможемо допомогти мамам, щоб появу своєї дитини вони зустрічали у всеозброєнні.
Made on
Tilda