Підтримуємо передчасно народжених немовлят Чернівців разом
13.06.2022
Війна росії проти України стала справжнім випробуванням для майбутніх батьків, адже вкрала в них спокій, затишок і можливість насолоджуватись очікуванням на появу немовляти.
Через високий рівень стресу, який відчувають вагітні жінки, відсутність доступу до пологових будинків та антисанітарію в бомбосховищах катастрофічно виріс рівень передчасних пологів. А з ним - і ускладень, з якими стикаються діти при народженні.

На жаль, ми не можемо зупинити цю варварську війну, але разом з вами ми можемо підтримати як родини, так і немовлят. А ще - підсилити спроможності лікарів рятувати маленькі життя.

Так, завдяки допомозі наших донорів, лише на минулому тижні ми придбали та передали обладнання на суму 665 366 грн. в Чернівецький обласний перинатальний центр, а саме:
- 2 неонатальних монітори пацієнта;
- 1 апарат ШВЛ для передчасно народжених дітей.

За словами Дениса Колюбакіна, завідувача відділення інтенсивної терапії новонароджених Чернівецького перинатального центру, за два останніх місяці тут отримали допомогу більше 50-ти малюків.

"Більшість жінок приїжджають до нас з Півдня та Центра України. Вони знаходяться у стані сильного стресу, тому пологи, в основному, передчасні та ускладнені", - підкреслює лікар.

Обладнання вже працює і рятує життя новонароджених. В перший же день до апарату ШВЛ підключили маленького хлопчика з Харкова.

Вдячні кожному за вашу підтримку та благодійні внески: разом захищаємо тил і підтримуємо немовлят на старті їхнього життя. Не зупиняймося!
Made on
Tilda