Нові фетальні монітори для мам і немовлят
Два нових фетальних монітори вже у Київському обласному перинатальному центрі! А все завдяки неймовірній волонтерці Благодійного фонду "280 днів" Олені Вєдєрніковій, яка разом із благодійниками зібрала 60 000 гривень на закупівлю фетальних моніторів, що рятують життя немовлятам.
Монітори допомагатимуть лікарям спостерігати за станом вагітної під час пологів і попереджати ускладнення, що можуть виникнути в процесі. І тепер жінки, які ведуть вагітність і народжують у КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр", можуть бути впевнені, що їхні малюки отримають найкращий старт у житті.

"Ці монітори - частина проєкту з облаштування фетальної станції спостереження. Простими словами, це мережа з декількох фетальних моніторів, підключених до центру, яка дозволяє одночасно фіксувати стан малюків в утробі багатьох майбутніх мам, які знаходяться у різних палатах, та вчасно реагувати у разі виникнення небезпеки", - говорить Тарас Мазур, завідувач пологового відділення Київського обласного перинатального центру. - "Я переконаний, що попереджати ускладнення набагато ефективніше, ніж боротися з їхніми наслідками. І в цьому нам допоможе фетальна станція".

Щиро дякуємо за вашу допомогу! Підтримуйте мам і немовлят надалі - і разом ми почуємо #серцястук голосніше.

https://www.280days.org/donate
30 червня/ 2021
Made on
Tilda