Почути серцем: завдяки благодійникам було придбано апарат для скринінгу слуху новонароджених
Благодійний фонд "280 днів" виступив оператором збору та передачі благодійної допомоги для КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр". Для відділення інтенсивної терапії новонароджених був придбаний апарат для скринінгу слуху передчасно народжених немовлят - OtoRead Interacoustics.
Розлад слуху - найчастіший вроджений розлад органів почуттів. За статистикою у 20-40 дітей, що потрапляють в палату інтенсивної терапії, з 1 000 новонароджених розвивається глухота або виражені порушення слуху, що навіть вчасно не діагностується через відсутність спеціального медичного обладнання та системи ранньої діагностики слуху.

Саме тому слуховий тест, так званий скринінг слуху новонароджених, обов'язково необхідно зробити недоношеним дітям в перші дні життя під час лікарського обстеження. Слух з самого початку надзвичайно важливий для загального розвитку дитини та її подальшого життєвого шляху. Адже неможливість чути з найпершого моменту після народження чинить негативний вплив на розвиток мови, поведінку, душевну рівновагу і пізніше - на шкільну освіту.

Радіємо, що відтепер у лікарів Київського обласного перинатального центру з'явилася можливість попереджати ускладнення, що можуть виникнути у передчасно народжених немовлят. На черзі передача другої частини обладнання - апарату для безконтактного виміру рівня жовтяниці у малюків.

Нагадаємо, що раз на рік Фонд "280 днів" реалізовуватиме цей благодійний збір, який ініціювали мами передчасно народжених синів до їх днів народження: Alesia Azarova (засновниця фонду) та Yelena Vedernikova. Збором передбачена закупівля обладнання для відділень інтенсивної терапії новонароджених.
7 квітня/ 2020
Made on
Tilda