Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стали партнером Фонду «280 днів»
Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» та Благодійний фонд «280 днів» уклали меморандум про співпрацю. Метою партнерства є покращення якості медичного обслуговування, матеріально-технічної бази закладів з охорони здоров'я (перинатальних центрів, пологових будинків) України, а також юридична підтримка материнства та дитинства в Україні.
«Програма корпоративної соціальної відповідальності «Ілляшев та Партнери» є невід'ємною частиною нашого бізнесу та відображає цінності нашої команди, – каже керуючий партнер «Ілляшев та Партнери» Михайло Ілляшев. – Наша програма реалізується через безоплатні юридичні послуги, благодійність, підтримку дітей та молоді. Співпраця з Благодійним фондом «280 днів» відкриває для нас нові можливості зробити реальний внесок у покращення якості життя місцевих громад».

«Ілляшев та Партнери» спільно з благодійним фондом «280 днів» планують проведення конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів, навчальних курсів для медиків та батьків у Києві та регіонах.

«Ми пишаємося початком співпраці з «Ілляшев та Партнери» – провідною та однією з найстаріших юридичних фірм в Україні. Упевнені, що виняткова експертиза адвокатів фірми у практиці медичного права та охорони здоров'я, а також інноваційні та ефективні підходи до вирішення завдань фахівців «Ілляшев та Партнери» допоможуть збільшити поінформованість майбутніх батьків про свої права та загалом покращити якість надання медичних послуг в Україні», – наголошує Алеся Азарова, директор благодійного фонду «280 днів».

Благодійний фонд «280 днів» створено у 2020 році у Києві. Фонд проводить просвітницьку роботу та допомагає із закупівлею необхідного діагностичного обладнання для перинатальних центрів України з метою зменшення кількості ускладнень вагітностей в Україні.
26 листопада / 2021
Made on
Tilda