Грант підтримки від ІСАР "ЄДНАННЯ" за фінансування ЄС
13.10.2022
Ми раді повідомити, що Благодійний фонд "280 днів" переміг в грантовому конкурсі від Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину Isar Ednannia під назвою "Інституційна підтримка ОГС для посилення спроможності масштабувати підтримку людей, що постраждали від війни". Грант виданий у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського супільства»,що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Чому це чудова новина та значуща перемога? Ми зможемо суттєво розвинути два основних напрямки діяльності фонду:

  • Програма підтримки перинатальних центрів і пологових будинків. Щомісяця ми отримуємо запити на допомогу від медичних установ; завдяки перемозі в конкурсі ми підсилюємо та розширюємо команду програми.
  • Програма адресної допомоги вагітним стане масштабнішою. Наші волонтери, які займалися обробкою заявок вагітних і відправкою супербоксів, стають постійними співробітниками фонду! Тепер ми маємо ресурс опрацьовувати ще більше запитів на допомогу і оперативно надсилати бокси допомоги.
  • Більше того, наш сайт стане зручнішим і ще кориснішим! Ми плануємо оновити його і додати зручний функціонал, який допоможе вагітним і представникам медичних установ швидше робити запити, а нам - їх обробляти.
Ми віримо, що благодійність передбачає системну повноцінну роботу відданої команди. І ми бачимо результати цієї роботи і не плануємо зупинятися на досягнутому!

Щиро дякуємо ІСАР "Єднання" за довіру і надану можливість! Завдяки допомозі до кінця січня 2023 ми плануємо охопити мінімум 2000 родин і реалізувати щонайменше 12 проєктів допомоги пологовим будинкам

Слідкуйте за нашими новинами…Буде цікаво.

#ПрямуємоРазом #TeamEurope #MovingForwardTogether #ISAREdnannia #БФ280днів #280days #280daysteam
Made on
Tilda