Фетальний монітор експертного класу для Житомирського обласного перинатального центру
12.09.2022
Житомирський обласний перинатальний центр постраждав від авіаудару окупантів на початку війни. Було пошкоджено не лише будівлю, але й обладнання; високоточну апаратуру було виведено з ладу і вона потребувала дороговартісного ремонту та налаштування.
Тому керівництво медичного закладу звернулося до нас з проханням допомогти у придбанні монітора плода та матері Sonicaid Team 3-1 на два плода. Дане обладнання дозволяє вчасно визначити внутрішньоутробне порушення серцебиття плода, в тому числі, у двійні, та оперативно реагувати, щоб не допустити загибелі дітей.

Завдяки донорам фонду, Українсько-Американському Культурному Клубу Г'юстона Ukrainian American Cultural Club of Houston, а також анонімному благодійнику, ми придбали та передали в КНП ''Обласний перинатальний центр'' ЖОР фетальний монітор Sonicaid вартістю 535 080 грн.

Особливу актуальність проект набуває у зв'язку із війною Росії проти України, адже колосальний рівень стресу у вагітних в поєднанні з переживаннями стосовно власної вагітності може призвести до збільшення ймовірності ускладнень, які необхідно вчасно виявити та швидко на них реагувати.

Діагностика за допомогою фетального монітору експертного класу дозволяє уникнути великої кількості проблем зі здоров'ям матері та дитини або ж оперативно їх вирішити. Фетальний монітор призначений для проведення надійного спостереження за станом плоду до початку пологів та під час пологів, оцінки стану плоду та рівня його дистресу ("страждання"). КТГ-моніторинг дозволяє виявити загрозу передчасних пологів, затримку в розвитку, плацентарну недостатність та інші патологічні стани.

За даними ВООЗ, щороку в світі відбувається 2.6 мільйонів випадків мертвонародження після 20 тижня вагітності. Близько половини цих смертей можна попередити. Ми впевнені, що у питаннях, які стосується дитячого і материнського здоров'я, необхідно діяти на випередження. Це, у першу чергу, передбачає покращення якості спостереження вагітності у жіночих консультаціях та перинатальних центрах України.

Ми вдячні всім донорам і партнерам фонду за те, що працюєте з нами пліч-о-пліч для профілактики ускладнень вагітності Не зупиняємось: разом покращуємо здоров'я мам і немовлят в Україні!

https://280days.org/donate
PayPal info@280days.org
monobank https://send.monobank.ua/jar/37kB2Jfiz2
Made on
Tilda