Допологова тривога і депресія виліковні
У кожної жінки - свій досвід вагітності. Подібно до фізичних змін, з кожним триместром пов'язані і загальні емоційні зміни, такі як перепади настрою, неспокій і збудження.
Допологова тривога і депресія
Допологова тривога і депресія виліковні
Під час очікування дитини нормально відчувати певну ступінь занепокоєння, "злети і падіння". Однак у деяких людей розвивається більш виражена тривога або погіршення настрою, що може вплинути на їхнє повсякденне життя і функціонування. Коли це відбувається під час вагітності, це називається допологовою (антенатальною) тривогою або допологовою депресією.

Допологова тривога і депресія

Кожна п'ята майбутня мати відчуває допологове занепокоєння або депресію. Чоловіки також можуть страждати від цих хвороб: один з двадцяти майбутніх батьків відчуває допологову депресію, а багато інших відчувають тривогу. Багато хто з майбутніх батьків можуть відчувати як тривогу, так і депресію. Антенатальна тривога і депресія - серйозні захворювання, але існують методи лікування, підтримка і послуги, які допоможуть вам пережити цей досвід. Важливо знати ознаки і симптоми, і як можна швидше звернутися за допомогою.

Допологова тривога і депресія виліковні

Потрібно пам'ятати, що антенатальна тривога і депресія тимчасові і піддаються лікуванню. Важливо якомога раніше звернутися за допомогою. Однак, якщо ви стурбовані тим, що ви або хтось із членів вашої родини ризикує покінчити життя самогубством або отримати травму, дуже важливо негайно звернутися за допомогою до терапевта або до відділення невідкладної допомоги найближчої лікарні.

Ви також можете звернутися до нашого фонду за порадою і підтримкою. Ми запровадили безкоштовну психологічну допомогу майбутнім мамам, які відчувають, що не можуть впоратися зі своїми емоціональними переживаннями під час вагітності самостійно.

Якщо ваші симптоми зберігаються більше двох тижнів, саме час звернутися за підтримкою. В іншому випадку ситуація може погіршитися, і відновлення може зайняти більше часу.
3 лютого / 2021
Made on
Tilda