Благодійному фонду "280 днів" - 4 роки!
14.02.2024
Сьогодні благодійний фонд "280 днів" відзначає свій 4-й День народження!
У 2020 році ми заснували фонд для того, щоб протидіяти ускладненням вагітності і збільшувати шанси родин на народження здорових немовлят Адже мало хто думає про те, що під час очікування на малюка щось може піти не за планом. Зазвичай про період вагітності говорять виключно як про найкращий час у житті.

Але це не завжди так, і ми прагнемо зробити все, щоб жінки та їхні партнери були максимально підготовлені до цього відповідального періоду в житті: проводимо просвітницькі та інформаційні кампанії, закуповуємо і передаємо сучасне обладнання для перинатальних центрів і пологових будинків в Україні, надаємо адресну допомогу вагітним.

Великомасштабна війна внесла свої корективи роботу фонду і в життя наших підопічних – майбутніх мам і сотень тисяч родин по всій Україні. До неї нас теж ніхто не готував, та і хіба це можливо – підготуватись до війни? А до вагітності під час війни?..

Як і всім, нам довелось дуже швидко адаптуватись до нових викликів та змінювати підходи в роботі, а найголовніше – надзвичайно масштабувати нашу діяльність.

Сьогодні ми хочемо сказати велике ДЯКУЮ всім донорам і партнерам, які підсилили роботу фонду та розділили із нами наші цінності – піклування про вагітних жінок і майбутніх немовлят, про майбутнє України.

Вдячні всій команді та волонтерам фонду, а також невтомним лікарям, без яких жоден із проєктів не відбувся би. Ви рухаєте цей світ вперед, а нашу країну – до омріяної перемоги, де майбутні мами та їхні діти почуватимуться захищеними і матимуть найкращий старт у житті.

Дякуємо Збройним Силам України, всім військовим, які ціною власного життя і здоров'я виборюють для українських дітей Батьківщину Ваш внесок неможливо переоцінити.

І безумовно, ми неймовірно вдячні всім сміливим жінкам, які попри жахи війни наважуються стати матерями і дати всім нам надію на майбутнє. Все, що ми робимо - заради вас.

Щасливі відзначати нашу 4-ту річницю завдяки такій підтримці і мати такі опори! Життя переможе!
Made on
Tilda