Благодійний фонд "280 днів" - глобальний партнер відзначення Всесвітнього дня психічного здоров'я матерів
6 травня відзначатиметься Всесвітній день психічного здоров'я матерів World Maternal Mental Health Day, що проводиться з метою привернення уваги до проблем емоційного стану жінок під час вагітності і після пологів. Благодійний фонд "280 днів" приєднується до цієї глобальної ініціативи, щоб підвищувати обізнаність з питань психічного здоров'я матерів та робити доступнішою належну психологічну підтримку для вагітних жінок в Україні.
Чому психічне здоров'я вагітних жінок та матерів має стати пріорітетом:
  • У багатьох країнах світу у 1 з 5 жінок розвивається психічний розлад під час вагітності або протягом першого року після пологів.
  • 75% з цих жінок не проходять діагностику та не отримують адекватної підтримки.
  • Високий рівень стресу може викликати підвищення тиску чи серцеві захворювання та призвести до передчасних пологів.
  • Самогубство належить до однієї з найбільш розповсюджених причин жіночої смертності під час вагітності чи невдовзі після пологів.
Всесвітній день психічного здоров'я матері привертає увагу до основних проблем, пов'язаних із психічним здоров'ям матерів та їхніх сімей. Зміни в житті, які переживають жінки під час вагітності або відразу після пологів, роблять їх більш вразливими до психічних захворювань. Це може негативно вплинути безпосередньо на плід або на вже народженого малюка, з довготривалими фізичними, когнітивними та емоційними наслідками.

Увага до психічного здоров'я вагітних та матерів забезпечує необхідну підтримку для того, щоб жінка змогла віднайти ресурс та посилити власні можливості. Вчасно надана психологічна допомога може підвищити їх стійкість до складних життєвих обставин і допомогти їм оптимально виховувати своїх дітей. Турбота про матерів - це позитивне втручання в довгостроковий соціальний розвиток.

Саме тому один із пріоритетних напрямків діяльності Благодійного фонду "280 днів" - робити доступнішою належну психологічну підтримку для вагітних жінок та родин, які тільки планують вагітність.
Ваша допомога може змінити ситуацію на краще: зробіть благодійний внесок на програму надання психологічної підтримки майбутнім мамам та подаруйте їм спокій і здорову вагітність http://www.280days.org/donate
2 травня/ 2020
Made on
Tilda