БФ "280 днів" разом із ГО "Ліки Контроль" - серед переможців конкурсу Open Datathon reUkraine
7 грудня 2023
Благодійний фонд "280 днів" разом із ГО Ліки Контроль - серед переможців конкурсу Open Datathon reUkraine із проєктом «Протидія корупції в медичній сфері: чат-бот «Буду мамою» - з турботою про українських майбутніх мам і немовлят»!

Open Datathon reUkraine — національний конкурс технологічних проєктів на основі відкритих даних для відновлення України. Серед майже 100 проєктів, поданих на конкурс, організатори відібрали 11 розробників продуктів і сервісів, що мають антикорупційний ефект, вирішують виклики воєнного часу, забезпечують прозорість процесів відбудови, виявляють фінансові ризики, які представляли свої рішення журі та глядачам на фінальному Pitch Day сьогодні, 7 грудня 2023.

Чат-бот «Буду мамою» - це покроковий маршрут майбутньої мами. Він допомогає вагітним жінкам в практичній реалізації їхніх громадянських прав та боротьбі з неформальними платежами та маніпуляціями при отриманні медичних послуг. Мета чат-боту - знизити фінансове навантаження на майбутніх мам під час вагітності та пологів, а також при отриманні неонатальних послуг та послуг вакцинації у перший рік життя малюка/ів. Крім того, завдяки проєкту ми плануємо створити культуру нульової толерантності до корупції серед молоді при отриманні оплачених державою медичних послуг.

Завдяки отриманому фінансуванню команди ГО «Ліки контроль» і БФ «280 днів» зможуть оновити функціонал чат-боту і зробити його ще кориснішим для майбутніх мам і немовлят!

Більше про конкурс за посиланням: https://datathon.data.gov.ua/

Конкурс організований USAID / UK aid проєктом TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах спільно з Міністерство цифрової трансформації України. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа
USAID Ukraine - USAID Україна
British Embassy Kyiv
Eurasia Foundation
Made on
Tilda