БФ "280 днів" запустив онлайн-радіо для вагітних жінок і молодих батьків
Благодійний фонд "280 днів" запустив всеукраїнське онлайн-радіо "280 днів" - концептуально новий проєкт у форматі edutainment = education + entertainment (навчання + розваги) для вагітних жінок, їхніх партнерів та молодих батьків.
Онлайн-радіо – це безпечний простір, котрий можна увімкнути (тобто створити навколо себе) будь-де. Це територія релаксу, інформації про вагітність і материнство та добрих новин. В ефірі радіо "280 днів" – приємна музика для батьків та немовлят, поради експертів та доказових лікарів, а також історії від мам і тат, що надихають!

"Ми мріяли про подібний формат під час вагітності та декрету, коли так важливо мати вільні руки і в той самий час отримувати експертну інформацію про вагітність та малюка", - говорить Алеся Азарова, директорка Благодійного фонду "280 днів". - "За допомогою онлайн-радіо ми прагнемо об'єднати вагітних жінок та молодих батьків для обміну досвідом та взаємопідтримки, допомогти їм без страху і стресу пройти період вагітності, а також створити експертну спільноту навколо питань, що стосуються вагітності і материнства".

Наразі команда фонду активно працює над контентом радіо, і поступово він з'являтиметься в ефірі, а з вересня 2021 р. радіо функціонуватиме у повному форматі. Ми запрошуємо фахівців в галузі охорони здоров'я, представників бізнесу, а також виробників дитячих товарів та товарів для батьків, що бажають долучитися до створення контенту або поділітися своєю історією, написати нам за адресою info@280days.org.

Вмикайтеся за посиланням https://280days.org/radio

Радіо "280 днів" – слухаєш ти, слухає малюк!

Проект впроваджується за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.
29 червня/ 2021
Made on
Tilda