Благодійний фонд «280 днів» увійшов до «Топ 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України - 2022»!
05 вересня 2023
Благодійний фонд «280 днів» увійшов до Щорічного рейтингу «Топ 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України за результатами діяльності у 2022 році»!

Цей перелік був сформований на замовлення Асоціація благодійників України із використанням виключно відкритих інформаційних джерел, а ранжування доброчинних організацій відбулось на підставі відкритої інформації про обсяг коштів, які були використані ними у минулому році для реалізації власних благодійних програм.

Таким чином, Топ 100 - це перелік доброчинців, які минулого року публічно у різний спосіб задекларували розмір своїх річних витрат і ці організації розміщуються у рейтингу відповідно до ранжування за обсягом цих витрат.
Як зазначають організатори, формуючи цей рейтинг, вони вважали, що його публікація дасть можливість членам українського суспільства отримати більш повну інформацію щодо результатів діяльності провідних суб'єктів доброчинної діяльності та більш усвідомлено робити свій вибір щодо їхньої фінансової підтримки.

Ми вдячні Асоціації благодійників України за високу оцінку прозорості і підзвітності нашої діяльності. Також хочемо нагадати, що всі річні звіти фонду «280 днів» завжди можна знайти на нашому сайті у розділі «Документи і звіти».

Посилання на Щорічний рейтинг «ТОП 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України» (за результатами діяльності у 2022 році)

Посилання на Коментар щодо методики формування щорічного рейтингу «Топ 100 публічних транспарентних доброчинних організацій України (за результатами діяльності у 2022 році)»
Made on
Tilda