БФ "280 днів" х L'Oréal Україна: піклуємось про майбутніх мам в часи війни разом
26.01.2023
Що надихає вас на щоденну боротьбу, працю і зусилля заради перемоги? Нас - усвідомлення, що ми не одні на шляху досягнення такої важливої мети - благополуччя майбутніх мам та немовлят.
Ще до початку повномасштабного вторгнення нам дуже пощастило з партнерами, які переймалися проблемами вагітних в Україні, так само як і ми. І зараз ми відчуваємо, що війна лише згуртувала українців та проявила найкращі якості кожного.

Сьогодні ми хочемо подякувати нашому партнеру, компанії L'Oréal Group, за підтримку вагітних мам у ці непрості часи Партнери надали продукцію по догляду за шкірою, яку ми восени вкладали у супербокси - пакунки для майбутніх мам в рамках Програми адресної допомоги вагітним. Ми віримо, що кожна жінка заслуговує, щоб про неї дбали та піклувалися, особливо протягом такого відповідального періоду, як вагітність.

Завдяки внеску від L'Oréal Україна понад 600 майбутніх і молодих мам, які опинилися у скрутному фінансовому становищі через війну, отримали допомогу у вигляді важливих продуктів по догляду.

Впевнені, що це допомогло покращити самопочуття жінок та підтримати їх у складну годину. Щиро дякуємо нашим партнерам!

Підтримуємо вагітних і немовлят разом!
Made on
Tilda