Засновниці БФ "280 днів" Алеся Азарова і Юлія Рідченко - у списку "сталевих" жінок України!
16 грудня 2023
14 грудня під час конференції Stalevi відбулася презентація книги Вікторії Покатіс "Сталеві. Книжка про жіночу стійкість у другий рік війни", що зібрала історії українських жінок-лідерок - військових, волонтерок, громадських активісток, спортсменок, підприємниць. Героїні книги діляться досвідом роботи, переживань і викликів, що спіткали їх з початку повномасштабного вторгнення.

В перелік запрошених до участі в проєкті увійшли засновниці благодійного фонду "280 днів" Алеся Азарова і Юлія Рідченко, які з 24 лютого 2022 року значно активізували діяльність організації задля того, щоб підтримати вагітних жінок, які опинилися перед обличчям війни.

"Для нас велика гордість - бути представленими в книзі поруч із відчайдушними, сміливими, прекрасними українками. Щиро дякуємо Вікторії Покатіс за освітлення важливої щоденної праці кожної з героїнь. Втім, розповідь про наш досвід у книзі "Сталеві" - це лише початок історії; діяльність фонду лише набирає обертів, і ми зробимо все, що від нас залежить, щоб українські жінки були захищеними під час вагітності, а немовлята мали шанс на найкращий можливий старт у житті", - зазначає Алеся Азарова.

"Ми дуже сподіваємося, що розповідь про нас і діяльність фонду "280 днів" під час повномасштабної війни допоможе привернути увагу громадськості до проблем, з якими сьогодні стикаються майбутні мами, а також консолідувати суспільні зусилля задля протидії демографічній кризі і підтримці вагітності в Україні", - додає Юлія Рідченко.

Книга "Сталеві" доступна до передзамовлення у видавництві yakaboo і з'явиться у продажу у січні 2024 року.

Пишаємось бути в компанії таких чудових жінок-лідерок! Дякуємо за довіру і рухаємось вперед.
Made on
Tilda