600 майбутніх мам отримали адресну допомогу завдяки підтримці Ukraine Relief Fund
26.10.2022
600 майбутніх мам! Саме стільки вагітних жінок нам вдалось підтримати речами першої необхідності у вересні завдяки потужній благодійній допомозі, яку було надано Ukraine Relief Fund.
Благодійна ініціатива Ukraine Relief Fund заснована Віктором і Оленою Пінчуками та Фондом Віктора Пінчука Victor Pinchuk Foundation, Еріком і Венді Шмідт та Schmidt Futures, Робертом Ф. Смітом та Vista Equity Partners, Minderoo Foundation Ендрю та Ніколою Форрестами, Біллом Фордом та General Atlantic Foundation.

Спільно з партнерами ми ставили на меті подарувати майбутній мамі впевненість, спокій та можливість налаштуватися на появу немовляти, а не витрачати час на хвилювання та стрес через пошук фінансів на закупівлю необхідних товарів.

І нам це вдалось! Ви тільки почитайте ці теплі відгуки:

  • "Отримала ваш бокс! Я на нього сподівалась, але навіть не очікувала такого наповнення Усе таке потрібне та вдало підібране, бокс зібраний "з душею". Безмежна подяка за колосальну роботу і за те, що ви є у важкі часи!"
  • "Сьогодні отримала від вас посилку. Будь-які слова безсилі, щоб передати ту космічну, сердечну вдячність за те, що стали опорою! Не передати ті відчуття суму та безнадії, коли чуєш стільки відмов від інших благодійних організацій. Величезне ДЯКУЮ, для мене ви - Супер герої!"
  • "Велика подяка вам за допомогу! Для вагітних вміст посилки просто неперевершений!"
  • "Дуже дякую за допомогу! Все таке гарне та якісне, я просто у захваті! А костюм для малюка суперовий: тепер у нас є одяг на виписку!"

Ми щиро радіємо, що можемо бути в нагоді мамам і немовлятам в такий відповідальний момент. І безмежно дякуємо Ukraine Relief Fund за довіру до проєкту та підсилення родин в часи війни.

Переможемо разом!
Made on
Tilda