6 хвиля адресної допомоги вагітним: Швидка доставка завдяки Новій пошті
11.05.2023
Вжххххух - і на місці! Саме із такою швидкістю доїхали до майбутніх мам супербокси зі всіма необхідними речами для пологового будинку завдяки нашому логістичному партнеру - Nova Poshta Humanitarian.
Лише вчора зранку ми відправили перших 145 пакунків для тих жінок, які залишали свої заявку у 6 хвилю допомоги, і вже під вечір ми почали отримувати такі чудові фотозвіти і слова подяки:

"Добрий день! Мене звати Валерія. Сьогодні отримали Ваш бокс з шостої хвилі допомоги. Все, що я можу сказати - ви реально нереальні . Дякую Вам величезне за те, що ваша команда робить! Це емоції, які складно передати словами. Ми з чоловіком просто в захваті і щиро вдячні! Дякую величезне!".

"Доброго дня! Отримала посилочку! Дякую вам, що допомагаєте в такі скрутні часи! Набір просто бомба якраз те, що потрібно у пологовий)"

"Добрий день, безмежно вдячна за вашу працю, за таку швидку і за таку потрібну в такий час допомогу Ви чарівники Дякую велике"

"Сьогодні отримала посилку, дуже дякую за таку чудову та потрібну допомогу! Всі речі дійсно будуть дуже доречні в пологовому будинку, все дуже сподобалося! Від щирого серця хочу подякувати вашому фонду "280 днів", волонтерам та всім причетним за вашу дуже важливу роботу!"

Раді підтримувати майбутніх мам і немовлят в Україні разом із таким потужним партнером, як Нова пошта.
Made on
Tilda