Вінницький обласний перинатальний центр отримав 4 лампи для лікування жовтяниці у новонароджених
14.09.2022
Вінницький обласний перинатальний центр отримав 4 новенькі лампи для лікування жовтяниці у новонароджених завдяки нашим партнерам - американській організації Alight!
Жовтяниця новонароджених — це коли шкіра дитини та білки очей виглядають жовтими. Такий стан спричинений накопиченням у крові речовини під назвою білірубін. Жовтяниця новонароджених дуже поширена — приблизно 3 з 5 немовлят (60 відсотків) мають жовтяницю.

Жовтяниця зазвичай виникає через кілька днів після народження. Здебільшого вона має легкий перебіг, не завдає шкоди дитині та зникає без лікування. Але якщо у дитини важка ступінь жовтяниці і вона не отримає швидкого лікування, це може призвести до пошкодження мозку.

Щоб запобігти таким ускладненням, лікарі використовують фототерапію: немовля поміщають під спеціальні лампи, які допомагають організму перетворити білірубін у форму, якої воно може позбутися з сечею. Фототерапію можна проводити в лікарні або вдома, і це абсолютно безпечно.

Фонд Alight надав грант нашому фонду для допомоги Вінницькому обласному перинатальному центру на суму 143 600 грн. Ми закупили і передали 4 лампи фототерапії, які вже активно використовуються для лікування немовлят.

Щороку команда Alight надає медичну допомогу, притулок, захист, доступ до чистої води та покращує економічні можливості для понад 3,5 мільйонів людей у 19 країнах світу. Ми щиро вдячні нашим донорам за таке підсилення українських пологових будинків!

Приєднуйтесь до нашої потужної команди підтримки: зробіть благодійний внесок або оформіть регулярний платіж на нашому сайті, та покращуйте шанси вагітних жінок і немовлят на здорове майбутнє!
Made on
Tilda