Зігріємо передчасно народжених немовлят у бомбосховищах разом!
01.04.2022
Війна зруйнувала наше звичне життя — а з ним і умови, у яких сьогодні народжуються українські діти. Лікарі наголошують, що через незнаний досі стрес майбутніх матерів, погане харчування, відсутність своєчасної медичної допомоги, інфекції, що особливо активно розповсюджуються в умовах бомбосховищ, значно зросла кількість передчасних пологів.

В умовах постійних повітряних тривог медичний персонал змушений оперативно транспортувати породіль та своїх маленьких пацієнтів у сховища. При цьому передчасно народженим та маловісним дітям надзвичайно важливо підтримувати стабільну температуру тіла, адже вони ще не можуть робити це самостійно

На щастя, існує рішення, як зберегти здоров'я немовлят у воєнний час, але воно неможливе без вашої допомоги.

Відділення неонатології КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" працює у посиленому режимі і щодня рятує життя передчасно народжених крихіток. До закладу звертаються породіллі зі складними випадками, і кількість передчасних пологів сягає майже 20%. Відділення критично потребує 12 зігріваючих матраців для виходжування немовлят.

Ці спеціально розроблені матраци створюють відчуття материнського тепла для немовляти та замінюють зігріваючі інкубатори, що є непридатними для швидкого транспортування. У разі вимкнення електроенергії вони здатні підтримувати температуру тіла дитини до двох годин.

Вартість одно матраца - 1 600 євро. Разом із нашими друзями, благодійною платформою KIND Challenge, ми збираємо 19 200 євро на придбання 12 матраців.

Зігріємо немовлят у сховищах разом! Будь ласка, зробіть благодійний внесок за посиланням https://kindchallenge.net/foundation/280-dniv. Кожна гривня важлива.
Made on
Tilda