Як допомогти родинам мати здорову вагітність — і народити здорового малюка?
Мета нашого фонду — здорова вагітність для кожної родини, яка мріє мати малюка — може здатися надто глобальною та недосяжною. Проте маємо хороші новини: є існує ряд дієвих методів, завдяки реалізації яких можна поступово, але обов'язково досягти цієї мети. Отже, що можна робити для того, щоб збільшити шанси українських батьків на здорову вагітність?
Як допомогти родинам мати здорову вагітність — і народити здорового малюка?
  • Освітні кампанії для батьків: краще розуміння майбутніми батьками свого організму й інформація про хвороби та стани, які варто мати на увазі при плануванні вагітності, дадуть змогу підготуватися до вагітності належним чином.

  • Навчання лікарів: володіння медичними фахівцями передовими технологіями та діагностичними інструментами — це шлях до своєчасного та точного виявлення проблем вагітності та оперативного реагування на них.

  • Покращення устаткування лікарень: на жаль, в Україні велика кількість лікарень має застаріле обладнання, що не дозволяє повноцінно проводити обстеження вагітних та ставити точні діагнози. Покращення матеріально-технічної бази лікарень сприятиме боротьбі з ускладненнями вагітності.

  • Психологічна підтримка вагітних та їхніх родин: з емоційними проблемами під час вагітності 1 з 5 майбутніх мам. Надання професійної підтримки дозволить мінімізувати ризики, пов'язані з високим рівнем стресу вагітних.

  • Проведення дослідницької роботи: в країні не вистачає даних щодо репродуктивних втрат та їхніх причин. Наявність такої інформації дозволить привернути увагу суспільства до проблем вагітності в Україні і, як наслідок, сприяти їх вирішенню.
Незабаром ми представимо ряд проектів, розроблених фондом "280 днів", які невеликими, проте впевненими кроками дозволять досягти мети — зробити вагітність для українських жінок більш комфортним, здоровим та щасливим досвідом.

Підтримати нашу діяльність можна за посиланням http://www.280days.org/donate або інформаційно: поділіться інформацією про фонд та допоможіть привернути громадську увагу до проблем вагітності!
22 травня/ 2020
Made on
Tilda