Сильніші разом: Всесвітній День ментального здоров'я матерів
05.05.2022
Сьогодні відзначається Всесвітній день ментального здоров'я матерів World Maternal Mental Health Day. Як і у 2020 та 2021 роках, цього року Благодійний фонд "280 днів" - серед глобальних партнерів цього дня разом з 200 іншими організаціями з усього світу.
Психоемоційний стан майбутньої матері має безпосередній вплив на перебіг та результат пологів, тому ми вже третій рік поспіль розповідаємо про важливість піклування про ментальне благополуччя вагітних.

Ніхто не міг передбачити, наскільки значущим це стане у 2022 році… Адже війна - це постійний виклик, емоційний та фізичний, під час якого саме вагітні жінки і матері стають надзвичайно вразливими.

Тема цьогорічного Дня всесвітнього здоров'я матерів - #strongertogether - разом ми сильніші. Хочемо наголосити: заради власного здоров'я та здоров'я дітей жодна мати не повинна залишитися на самоті із психологічними випробуваннями сьогодення.

В команді нашого фонду працюють кваліфіковані психологині, до яких ви можете безкоштовно звернутися за консультацією. Заповніть форму, якщо вам потрібна підтримка.

#strongertogether: сильніші разом, і все подолаємо разом!
Made on
Tilda