Гарний настрій вагітним повернули саме ви!
Найкращий подарунок до Нового року - посмішки майбутніх мам! Хочемо поділитися з вами результатами проєкту "Повернімо свято мамі" - доброї ініціативи фонду "280 днів" у #ЩедрийВівторок 2020.
Метою проєкту було повернути гарний настрій вагітним жінкам, які вимушені провести новорічні свята у стаціонарах, а також привернути увагу громадськості до необхідності піклування про емоційний стан вагітних жінок. Адже від цього залежить не тільки їхнє благополуччя, але й здоров'я майбутнього малюка.

Ми у Фонді "280 днів" щасливі, що ідея проєкту прийшлася до серця багатьом небайдужим українцям. Завдяки їхній допомозі ми підготували близька 80 святкових пакунків та привітали вагітних, що перебувають у КНП КОР "Київський обласний перинатальний центр" та Київському міському пологовому будинку №1.

У пакунках майбутні мами знайшли не лише подарунки, але й особливі листи з побажаннями від мам, які мали досвід госпіталізації під час вагітності та знайшли в собі сили підбадьорити вагітних та написати їм слова привітання. Така підтримка безцінна!

Ми щиро радіємо, що український бізнес розуміє важливість підтримки вагітних, та пишаємося нашими партнерами. Дякуємо
  • Медичній лабораторії Synevo за знижки на обстеження для майбутніх батьків, інформаційні матеріали, крихітні шкарпеткі та теплі побажання;
  • органічній пекарні Bakehouse за кекси до Дня Св. Миколая;
  • Pink Taxi Kyiv за безкоштовну поїздку Києвом;
  • MIRABELLA POSTCARDS за найсвятковіші листівки;
  • ТМ "Nozi" та Intuicia за шкарпетки для мам і малюків;
  • Pozhidaev Production Team за надихаючий відеоролик про проєкт.
Окрема вдячність всім волонтерам, що зробили внесок у реалізацію проєкту.
І тим, без кого взагалі не була б можливою ця ініціатива: команді Щедрий Вівторок - за популяризацію ідеї свята благодійності в Україні.

Впевнені, що все те тепло і любов, які наші благодійники вклали у подарунки і листи для майбутніх мам, позитивно позначились на їхньому самопочутті. А отже - і на самопочутті та здоров'ї малюків. Саме завдяки їм гарний настрій повернувся до вагітних.
29 грудня/ 2020
Made on
Tilda