Олена Зелена
Менеджерка проектів, волонтерка
Олена має професійну кваліфікацію та 13-річний досвід роботи у Міністерстві фінансів і Держказначействі України. Вона виконувала широкий спектр завдань: від нормотворчої діяльності до експертно-аналітичної. За період роботи на державній службі Олена постійно взаємодіяла із представниками органів влади різних рівнів, наукових, громадських та міжнародних організацій.

Задля досягнення цілей Фонду Олена використовує свої навички в роботи з аналітичними даними, комунікації з метою впровадження системних змін, фандрейзингу.

"Я хочу бути частиною суспільно значущих змін. Ідея проста - змістити фокус вирішення проблем на крок вперед, зменшити кількість ускладнень вагітностей на етапі їх планування і, навіть, раніше! Оскільки приблизно 40% вагітностей у світі є незапланованими, ми маємо прагнути до здоров'я всіх жінок репродуктивного віку, визнавати, що сучасні вагітні жінки - це вразлива категорія населення, яка потребує підтримки. Задачі, що стосуються великої кількості людей, мають вирішуватись спільними зусиллями. І я готова докласти свої."


Made on
Tilda