Олена Пасько
Менеджерка проектів, контент-менеджерка
Олена має досвід роботи по залученню клієнтів, підбору персоналу, в організації публічних заходів. Працювала рекламній та ІТ сферах, а також займалася розвитком власної справи. У Фонді відповідає за наповнення сайту і приймає участь в розробці проєктів.

"Я долучилася до Фонду під час доброї ініціативи "Повернімо свято мамі". Будучи мамою я на собі відчула як проводити свята у стаціонарі пологового будинку не з рідними і наскільки сильно це впливає на емоційний стан.І це лишень одна із ситуацій, а насправді - сотні різних ситуацій трапляються із жінкою під час вагітності. Саме тому вважаю важливим піклування про емоційний стан вагітних жінок. Адже від цього залежить здоров'я майбутнього малюка. Я радію, що можу використати усі свої знання та міжособистісні навики задля підтримки вагітних жінок на шляху здорової вагітності."

Олена захоплюється читанням, вишиванням і грою на фортепіано. Виховує маленьку донечку. Володіє англійської і російською. Дипломований спеціаліст з міжнародної економіки.


Made on
Tilda