#серцястук - Фетальний монітор, який допомагає слухати серця немовлят
Влітку ми розпочали флешмоб #серцястук. Наші благодійники вимірювали кількість ударів свого серця за хвилину, ділилися результатом у соціальних мережах, публікували фото з серцем — і надсилали кошти на підтримку важливої справи: для придбання сучасного фетального монітору для Київського обласного перинатального центру!
Сьогодні ми хочемо поділитися радісною новиною: разом із вами ми зібрали необхідні 30 тисяч гривень і придбали фетальний монітор! І тепер завдяки вам у стінах перинатального центру вже чути маленькі серця.

Фетальний монітор — надзвичайно важливий для пологових будинків пристрій. Він контролює стан малюка в утробі і допомагає лікарям вчасно виявити ускладнення та відреагувати на них.

Монітор, котрий було придбано для Перинатального центру — бездротовий пристрій, що дозволить майбутній мамі займати максимально комфортне положення під час огляду.

«Наші спеціалісти матимуть змогу проводити постійний моніторинг внутрішньоутробного стану плода, а також скоротливої функції матки, при цьому не обмежуючи жінку у вільному виборі пози. Даний апарат настільки точний, що буде робити всі вимірювання навіть при рухові вагітної. А всі показники будуть з надзвичайною точністю фіксуватись на комп'ютері», - говорить завідувач пологового відділення з індивідуальними пологовими залами та операційними КНП КОР «Київський обласний перинатальний центр» Тарас Мазур.

Дякуємо усім нашим благодійникам, завдяки кому це стало можливо!
Продовжуйте допомагати вагітним жінкам і немовлятам. І ми почуємо ще більше ударів маленьких сердець!
23 грудня/ 2020
Made on
Tilda